پشتیبانی
مشاوره و خرید
0920 21 45 606
0920 21 45 607
ساعت تماس: 10:00 الی 17:00
منوی اصلی
فروشگاهفروشگاهفروشگاهفروشگاهتبادل لینک پیج رنک بالاتبادل لینکدوربین مداربستهمتن آهنگدانلود آهنگخرید عینک آفتابیتبادل لینک..... <-- img src="https://trustseal.enamad.ir/logo.aspx?id=10853&p=hbMKTpo790ZFrqiY" alt="" onclick="window.open("https://trustseal.enamad.ir/Verify.aspx?id=10853&p=hbMKTpo790ZFrqiY", "Popup","toolbar=no, location=no, statusbar=no, menubar=no, scrollbars=1, resizable=0, width=580, height=600, top=30")" style="cursor:pointer" id="hbMKTpo790ZFrqiY" -->
بطری روغن گالنی
قیمت : 150,000  تومان
  خرید پستی

بطری روغن گالنی

حتما برای شما هم پیش آمده که نیاز به در دسترس بودن وسایل و مواد اولیه در آشپزخانه داشته باشید اما از دیدن چندین بطری و قوطی پلاستیکی و فلزی کنار هم لذت نمیبرید و نیاز به نظم دهنده های هم رنگ و یا متنوع برای مایعات خود داشته باشید. کالاهای موجود در بازار در این نوع استفاده ها عموما از شیشه تولید شده اند که از لحاظ طراحی قدیمی شده اند و البته اگر تجربه استفاده از آنها را داشته باشید میدانید که تمیز و شفاف نگه داشتن آنها بشدت سخت و نیازمند پشتکار، صبر و حوصله بالایی است.

بطری روغن گالنی یکی از شیکترین وسایل موجود در بازار جهت استفاده برای مایعات میباشد. بشدت با کیفیت است و طراحی خاص آن به آشپزخانه و در نتیجه چشمان شما جلا میدهد. از این بطری میتوانید برای انواع روغن، آبلیمو، شربت و ... استفاده کنید. این بطری در طرح گالن و با نوشته های متنوع طراحی شده که ظاهرش ترکیب مدرن و کلاسیکی به آشپزخانه میدهد. برای دوستانتان نیز هدیه ای شیک محسوب میشود و به عنوان دکوری حتی میتوانید در آشپزخانه و بار گرم و سرد خانه و یا کافه و رستوران هایتان استفاده کنید. شست و شویی آسان دارد و با گذر زمان ظاهرش مانند شیشه پر از لک و کدر نمیشود. طراحی این بطری ها بگونه ای است که از کیفیت مایع درون خود به هیچ عنوان کم نمیکند و کیفیتی در حد شیشه در نگه داری مایعات دارد.

جنس این بطری های زیبا از سرامیک است و در طراحی درب آن از چوب پنبه استفاده شده است. این بطری های طرح گالن 4 لیتری در ابعاد 16 در 14 سانتی متری طراحی و تولید شده اند که با کیفیتی درجه یک دارای سایز متوسط با نوشته های متنوع و رنک سفید میباشد. آیا برای کسانی که ست بودن لوازم برایشان مهم است لازم به ذکر میباشد که سفید جز رنگ هایی است که با همه چیز همخوانی دارد!؟

قیمت این محصول 150000تومان


قیمت : 150,000  تومان
  خرید پستی